راهنمای استفاده از سامانه آموزش مجازی

راهنمای استفاده از سامانه آموزش مجازی

سامانه آموزش مجازی مدرسه، شعبه‌ای از سامانه دانا (مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان) است و با توجه شرایط شیوع ویروس کرونا در کشور و تعطیلی مدارس علمیه، از طریق این سامانه، امکان پیگیری فعالیت‌های آموزشی برای طلاب و اساتید مدرسه مهیا است.

با سلام خدمت شما طلبه گرامی

سامانه آموزش مجازی مدرسه در واقع شعبه ای از سامانه دانا که به همت پرسنل خدوم دفتر فناوری اطلاعات مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان راه اندازی شده است، می باشد که به آدرس LMS.Sadooqi.ir در دست شما قرار گرفته است.

جهت استفاده از این سامانه لازم است ابتدا در سامانه لاگین کنید تا اطلاعات شما به عنوان طلبه مدرسه شهید صدوقی در سامانه بروز رسانی شود.

اطلاعات کاربری شما همان نام کاربری و رمز عبوری می باشد که در با استفاده از ان وارد پرتال طلبه ای خود می شوید.

حتما بعد از ورود با استفاده از کلید تغییر نقش به نقش (محصل مدرسه شهید صدوقی) تغییر حالت دهید.

راهنمای تصویری :

طلاب و اساتید گرامی لطفا به سامانه ریز مراجعه فرمایید و با استفاده از کلید مشخص شده صرفا وارد سامانه آموزش مجازی شوید. آدرس سامانه : LMS.Sadooqi.ir اطلاعات کاربری شما همان اطلاعاتی است که به وسیله ان به سایت مرکز مدیریت وارد می شوید.

بعد از وارد شدن از قسمت انتخاب نقش محصل مدرسه شهید صدوقی را انتخاب نمایید.

تذکر : در صورتی که بعد از ورود اطلاعات نمایش داده شده در سامانه مشکل داشت (نام فرد دیگری را مشاهده کردید) لطفا از سامانه خارج شوید و کد ملی یا کد طلبه ای خود را برای دفتر فناوری مدرسه ارسال کنید.( ارسال پیامتماس )

ثبت دیدگاه